O mnie

2 min.
zdjęcie z kotem kitku mówi o mnie
Cześć, tu Kitku. Znowu hakuję matce stronę, ale matka mi wybaczy. 😻

Jestem przecież jej asystentem, nie?

Opowiem Ci coś o niej.

Kiedy matka zaczynała swoją copywriterską karierę, to copywriter musiał naprawdę dobrze pisać.

I układał taki ładne zdania, stawiał przecinki tam, gdzie trzeba i nie bał się słownika. No, tyle to nawet ja umiem!

Ale dobry copywriter musiał mieć do tego talent. I jeszcze go rozwijać!

Jak nie miał talentu, to powinien być chociaż doświadczony.

Jeśli nie doświadczony, to chociaż oczytany (i czytać coś więcej ponad to, co sam napisze).

Jeśli nie doświadczony, to chociaż terminowy.

I wiesz, jak tak patrzę, to zleceniodawcy coś za często idą zupełnie innym tropem…

Ale taki copywriter, pospolity słów klepacz, który nie spełnia tych wszystkich warunków, zwykle ma inną cechę. Jest to jedyna cecha, która czyni go choć trochę godnym zainteresowania: jest bowiem NAJTAŃSZY.

I jeśli w poszukiwaniu najtańszego copywritera trafiłeś do matki, to Cię chyba wyszukiwarka nie kocha.

Bo matka pisze super, płaci podatki (z bólem) i jeszcze mi musi honorarium odpalić za tę reklamę, więc najtańsza to raczej nie będzie.

Ale jest za to kreatywna i diabelnie inteligentna. I jak Ci napisze tekst, to będziesz miała ruch jak na Black Friday. A Ty chcesz mieć ruch w biznesie, prawda?

To nie czekaj, tylko klikaj w ten przycisk i zamawiaj teksty!

No klikaj, klikaj. Ja tu wszystko widzę! A jak nie, to przyjdę w nocy, i Ci spać nie dam!

A teraz na chwilę oddaję głos matce, bo matka mądrze gada:

Dowiedz się więcej o mnie

Mam ponad 6 lat unikalnego doświadczenia. Współpracuję z Wyborcza.pl. Pisałam też dla x-kom, al.to i 3mk. Niewielu copywriterów może się pochwalić TAKIMI współpracami jak ja.

Nie siedzę po nocach tuż przed terminem. Jestem superterminowa i dobrze zorganizowana, więc gotowe teksty wysyłam zawsze na czas. Albo nawet przed czasem.

Czytam 4 do 8 książek miesięcznie. Głównie tych dobrych, ale do złych czasami też zaglądam, żeby wiedzieć, jak nie pisać. Kocham słowo i właśnie dlatego zajęłam się pisaniem.

Piszę konkretnie i prosto, bo, jak Leonardo da Vinci, wierzę, że prostota jest szczytem wyrafinowania. Zwykle zwracam się do odbiorców bezpośrednio na „Ty”, bo to najlepiej działa.

To jak, działamy razem?

Moje talenty Gallupa

Bliskość®

Najlepiej pracuje mi się z kimś, kogo lubię. A stali klienci to w ogóle mają ze mną raj! Jestem stała w uczuciach. W to, co robię, zawsze wkładam całe swoje serce. Daj się polubić, a nasza współpraca będzie wyjątkowo owocna, zobaczysz!

Strateg®

Mówisz, jaki masz problem, a ja już opracowałam w głowie 3 potencjalne rozwiązania dla Ciebie. Potrafię Ci wytłumaczyć, jak dane działanie przełoży się na efekty. Na dodatek, mam wrodzony talent do sprawnego posługiwania się słowami.

Aktywator®

Ja nie gadam, ja działam! Gdy działam, czuję, że żyję. Dzięki temu szybko oddaję zlecone prace, trzymam się uzgodnionych terminów i mam głowę pełną pomysłów!

Maksymalista®

Jakość jest dla mnie ważniejsza niż ilość. Jestem bardzo dokładna w pracy. W polskim rankingu ten talent zajmuje dopiero 15. miejsce z 34. Możesz mieć więc spory problem ze znalezieniem drugiego tak starannego copywritera jak ja. 😉

Dowodzenie®

Dzięki temu talentowi wiem, jak wpływać na ludzi. To bardzo unikalny talent, który występuje dopiero na 33. miejscu w rankingu polskim i ogólnoświatowym. To jak myślisz, jakie masz szanse, by znaleźć drugiego tak przekonującego copywritera? 😉

Twoje treści też mogą osiągać takie wyniki:​

0 %
średnio tylu odbiorców otwiera i czyta newslettery, które piszę
0 %
konwersji osiągnął landing page, gdy opracowałam do niego treści
0 %
odbiorców newslettera przekonałam do kliknięcia w link
Posłuchaj mnie w podcaście o dobrym copywritingu
Dowiedz się, jak zostałam copywriterem

Zobacz, o czym opowiadam na Instagramie

*Jeśli doczytałaś do tego momentu, informuję, że tu znowu Kitku i że jest to nasza wspólna (moja i matki) adaptacja monologu Piotra Bałtroczyka. O copywriterach akurat jeszcze nic nie mówił, ale na bank kiedyś to zrobi i skorzysta wtedy z tego tekstu. Zobaczysz! 😉

Przewiń do góry