Pracuj ze mną

3 min.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Stworzę dla Ciebie kreatywne i skuteczne treści

Nauczę Cię, jak tworzyć treści, których potrzebują Twoi klienci

Doradzę Ci, jak efektywnie promować Twoją firmę w sieci

Ty też możesz osiągać takie wyniki:

0 %
średnio tylu odbiorców otwiera i czyta newslettery, które piszę
0 %
konwersji osiągnął landing page, gdy opracowałam do niego treści
0 %
odbiorców newslettera przekonałam do kliknięcia w link

Zamów skuteczne treści dla swojej firmy

Kilka ważnych informacji

  • Tworzę teksty kreatywne i konwersacyjne, które mają moc, by wyróżnić Twój biznes. Zachwycasz się młodymi dynamicznymi zespołami, wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom klientów i oficjalnymi zwrotami per Państwo? W moich tekstach ich nie znajdziesz. Dlaczego? Bo z doświadczenia wiem, że to już nie działa.

  • Mam w swoim portfolio x-kom, 3mk i Grupę Wyborcza, więc nie, nie piszę za 15 zł/1000 zzs. Zresztą, zwykle rozliczam się projektowo, a nie za znaki i lanie wody.

  • Możliwe formy rozliczenia: faktura lub umowa o dzieło. Zwykle przy pierwszym zleceniu ustalamy płatność z góry, a później rozliczamy się już standardowo, po wykonaniu pracy.

  • We współpracy stawiam na zrozumienie i wzajemny szacunek. Liczę, że Ty też! 🙂

  • Jestem profesjonalistką – Twoje dane i poufne informacje są u mnie bezpieczne.

  • Wszystkim zajmuję się osobiście. Pisząc do mnie wiadomość, masz pewność, że to ja Ci na nią odpiszę – bez sekretarek, asystentek i innych pośredników.

  • Jeśli wolisz omówić temat na żywo, zamiast pisać, możemy spotkać się online, np. na Zoomie czy Whereby. Napisz maila i ustalimy dobry termin.

Skontaktuj się ze mną

Czego potrzebujesz?

"Przebudowuję swoją stronę i potrzebuję nowych tekstów."

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów stworzę dla Ciebie przyciągające uwagę, kreatywne treści, które zachęcą Twoich odbiorców do kontaktu i składania zamówień.

"Muszę poprawić treści na swojej stronie www i nie wiem, jak."

Nie podobają Ci się obecne teksty? Chcesz je uzupełnić lub zmienić? Zadam Ci kilka pytań, a następnie dopracuję treści na Twojej stronie tak, żeby wreszcie zaczęły sprzedawać i zachęcały do kontaktu.

"Potrzebuję tekstów na stronę, a nie mam czasu, by je stworzyć."

Starannie uzupełnię treści na Twojej stronie - tak, by przykuwały uwagę odbiorców, świetnie się pozycjonowały w Google, budziły zaufanie Twoich potencjalnych klientów i budowały Twój wizerunek eksperta.

"Chcę nauczyć się pisać skuteczne treści o swojej firmie i nie wiem, od czego zacząć".

Wierzę, że najbardziej autentyczny przekaz powstaje, gdy sam go tworzysz. Ale jak masz pisać cokolwiek o swojej firmie, skoro jedyne, co do tej pory pisałeś, to wypracowania w liceum? Zgłoś się do mnie na szkolenie lub warsztaty z copywritingu. Nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o tworzeniu treści.

"Chcę zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług."

Stworzę dla Ciebie skuteczne i konkretne treści sprzedażowe na landing page i do newslettera. Treści, które budują zaufanie, wzbudzają pragnienia i skłaniają do zakupu. Twoi Klienci nie będą mogli się oprzeć tak skonstruowanej ofercie!

"Zamówiłem teksty od innego copywritera i nie jestem z nich zadowolony."

Nudny profesjonalizm? Błędy? Lanie wody? Teksty pod SEO w stylu 2004 roku? Zgłoś się do mnie. Porozmawiamy o tym, co poszło nie tak z tymi wcześniejszymi tekstami i jakie są Twoje oczekiwania. Poprawię teksty lub opracuję dla Ciebie całkowicie nowe treści, gotowe do wstawienia od razu na stronę! Ze mną oszczędzisz swój czas i pieniądze.

"Chcę, aby moja firma wzbudzała zaufanie."

Pomogę Ci zbudować spójną i konsekwentną markę, która wzbudza pozytywne emocje i robi wrażenie na tle konkurencji. Zadbam o to, by Twoje treści budowały relację z klientami.

"Chcę być uznanym ekspertem w branży."

Chcesz dzielić się wiedzą, ale nie masz czasu na pisanie fachowych artykułów? Zrobię to za Ciebie - mam w tym doświadczenie! Napiszę ciekawe, kreatywne treści, pełne merytorycznej wiedzy.

"Zależy mi na zbudowaniu dobrych relacji ze swoimi klientami."

Podpowiem Ci, jak używać dostępnych kanałów, by skutecznie komunikować się z klientami, budować z nimi relację, dostarczać im wiedzy, inspiracji i rozrywki.

"Chcę zapadać w pamięć, budzić sympatię i przekonać klientów do zakupu."

Dostarczę Twoim klientom przydatnych treści, które wzbudzają zaufanie i przeprowadzą ich krok po kroku od poznania Twojej marki aż po sam koszyk.

"Muszę wyróżnić swoją firmę na rynku spośród konkurencji."

Nie wiesz, w jaki sposób odróżnić się od podobnych firm na rynku? Nie musisz przepadać w gąszczu ofert. Dzięki mojej strategii znajdziesz swoją niszę i staniesz się pierwszym wyborem, a nie jednym z wielu. Zadbam o to, żeby Twoje treści nabrały blasku i charakteru!

"Zależy mi, aby moja strona była lepiej widoczna w Google."

Jako copywriter SEO wiem, jak tworzyć treści, które lądują na pierwszej stronie wyszukiwarki. Zadbam o to, aby Twoje teksty na firmowej stronie były prawidłowo zoptymalizowane pod SEO i wartościowe dla czytelników. A do tego - inspirujące i niepowtarzalne!

Wyślij wiadomość przez formularz

Przewiń do góry